Nejlepší dárek je zážitek a tím jízda na koni určitě je! Poukázky na vyjížďky, lekce s trenérem, uzdečky, ohlávky a otěže...

Uzdy

Uzdečky / ohlávky / otěže z paracordu! 

20 našich koní a léta praxe nás naučili něco jedinečného! Vyrábíme si svoje uzdečky sami! A protože jsme si ověřili, že paracord je prakticky věčný, nabízíme naše produkty i Vám. Paracord je odolný, naše uzdečka je variabilní, takže s ní máme jen nejlepší zlušenosti. A jedna velká výhoda, pro nás holky - ty krasné barvičky vydrží dlouho! Ani používáním se barevné kombinace neztrácí, je to tím, že paracord se minimálně špiní. Za nás tedy palec nahoru a vy se u nás můžete přesvědčit sami. 

Nechcete si nás vyzkoušet? 

Jaké Vám to přinese výhody: 

pastedGraphic.png  Přizpůsobíme na míru nejen velikost uzdečky či ohlávky, ale její samotné provedení. 

pastedGraphic_1.png Vyberete si barvu, která je Vašemu srdci milá a koníkovi nejvíc sluší a nebojíme se i barvy mezi s sebou kombinovat! 

pastedGraphic_2.png Můžete se aktivně zúčastnit vymýšlení nové vychytávky, kterou byste jinak neměli šanci zrealizovat. 

pastedGraphic_3.png Potěšíme Vás tím, že je to ruční výroba, za kterou si stojíme – prostě poctivé české ručičky. 

Každý z vás má určitě svoji zkušenost s kůží. Neznám nikoho, komu by se kožená uzda nestrhala a to může být na vyjížďce velký problém. Navíc komu se chce myslet na složitou údržbu kůže. Nakonec každý raději zajde do obchodu a než by něco opravoval koupí si novou.

A to je ten důvod proč Paracord. Uzda z paracordu se Vám nikdy neztrhá.

Investice se velmi brzy vrátí svou praktičností svého materiálu a snadné údržbě. Paracord snadno vyperete v pračce a Vaše zvolená barva zůstane nezměněná a uzda nepoškozená. Materiál je velmi poddajný, měkký a pro koně velmi příjemný. Celá uzda je pletena z jednoho kusu bez napojovaní, nehrozí přetržení.

Svou obrovskou barevnou škálou si paracord získal nejen děti, ale i velmi náročného zákazníka.

 
1590
1591115901591

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem