Nejlepší dárek je zážitek a tím jízda na koni určitě je! Poukázky na vyjížďky, lekce s trenérem, uzdečky, ohlávky a otěže...

Jezdecké potřeby

Naše jezdecké potřeby jsme pro Vás vyvinuli ze speciálního materiálu Paracord.

Tento vysoce pevnostní materiál je používán jako padákové lano. Jeden pramen udrží až 250 kg. Jeho velkou předností je nejenom pevnost, ale také obrovská barevná škála, kterou nabízí pro tvorbu všech našich výrobků. Oproti kůži se nemusí impregnovat a dá se prát i v pračce.

Na výstavách se setkáváme s názorem, že kůže je kůže, ale všichni dobře víme jak to vypadá ve stájích, kdy se přijdou děvčata svézt, ale údržba uzd a ohlávek je ta tam. A právě barevnost je to co rozzáří oči mladých jezdců u našich stánků a rodiče podlehnou svým dětem.Tuto přednost využívají i sami vystavovatele u  svých koní na přehlídkách. A co by byla uzda bez otěže ve stejném odstínu. Otěže se dají použít i jako vodítko.

Naše firma vyrábí na zakázku z paracordu Uzdy, Ohlávky, Otěže a vše co si budete přát. A to nejen pro koncové zákazníky, ale i pro jezdecké potřeby, coby doplněk jejich sortimentu.

 
300
850013008500

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem